PIEROGI AND MORE


warsztaty pierogów dla turystów
 

Właścicielka małej rodzinnej restauracji i doświadczony kucharz zarazem zaprasza na oryginalną lekcję robienia PIEROGÓW. Idealny sposób, aby poznać tajemnice tego najsłynniejszego polskiego dania. Pierogi można robić na wiele sposobów, z niezliczonymi rodzajami farszów. Zapisz się na lekcję, a rodzina i znajomi będą zachwyceni Twoją nową umiejętnością! Organizator zapewnia łatwe do wykonania przepisy.

#WARSZTATY

SPRAWDŹ

DOSTĘPNE JĘZYKi

polski, angielski, francuski

www.facebook.com/pierogiandmore

CENA

150 zł

 

tel: + 48 534 553 336

mail: pierogiandmore@gmail.com


Hotel Gromada Centrum Warszawa

POLECAMY NA KRÓTKIE I DŁUGIE WYPADY

 

Obiekt hotelowo–konferencyjny z ponad 50-letnią tradycją. Jego doskonała lokalizacja w samym centrum Warszawy stanowi idealne miejsce dla turystów i Gości biznesowych.Hotel oferuje 313 pokoi w standardzie ***/****, 6 bogato wyposażonych sal konferencyjnych, zielone Patio o powierzchni 3200 m2 oraz restaurację i „Karczmę” serwującą wykwintne dania tradycyjnej polskiej i słowiańskiej kuchni. 

#NOCLEGI

SPRAWDŹ

Hotel Gromada Centrum Warszawa,

pl. Powstańców Warszawy 2, 00-930 Warszawa

tel. + 48 22 58 29 454

 

CENA ZA POKÓJ

już od 220 zł


MUZEUM SPORTU I TURYSTYKI


HISTORIA POLSKIEGO SPORTU W PIGUŁCE

 

Zbiory muzeum liczą ponad 45 tys. eksponatów –  medalI, żetonów, plakatów, pucharów, odznak sportowych, i turystycznych oraz monet, sztandarów, flag, proporców i emblematów, strojów i sprzętu sportowego, dzieł sztuki (rzeźby, malarstwo, grafika, medale artystyczne, tkanina) o tematyce sportowej, a także zbiorów filatelistycznych i numizmatycznych, ponad 15 tys. fotografii, 16 tys. książek oraz ponad 2 tys. dokumentów i archiwaliów. Kolekcję muzealną uzupełnia dokumentacja filmowa i dźwiękowa.

#KULTURA

SPRAWDŹ

 

Muzeum Sportu i Turystyki

ul. Wybrzeże Gdyńskie 4, 01-531 Warszawa

rezerwacje dla grup: 22 560 37 86

mail: edukacja@muzemsportu.waw.pl

BILETY

normalny 14 zł

ulgowy 10 zł

grupowy 8 zł 

rodzinny 30 zł

GODZINY OTWARCIA

wtorek - piątek

9.00 - 17.00

soboty i niedziele

10.00 - 17.00

Ostatnie wejście: 16.30

 

CHOPIN POINT WARSAW


Koncerty Chopinowskie dla turystóW i szkół

 

W tym wyjątkowym miejscu codziennie o godz. 19:00 można dołączyć do kameralnego koncertu Chopinowskiego i doświadczyć magii ponadczasowej muzyki w wykonaniu profesjonalnych pianistów, wirtuozów fortepianu. Umiejscowienie w budynku w którym F. Chopin grał w wieku 13 lat, nieformalne wnętrze nawiązujące do klimatu XIX w salonów wzmaga odbiór muzyki i przenosi słuchaczy w inny wymiar. Jest to obowiązkowa pozycja dla odwiedzających miasto Chopina. Przed koncertem goście są częstowani miodem pitnym/sokiem jabłkowym a koncert rozpoczyna się krótkim wprowadzeniem o Fryderyku Chopinie oraz o artyście.

#KULTURA

SPRAWDŹ

Dla szkół organizowane są na zamówienie koncerty edukacyjne, odnoszące się do programu szkolnego, który jest połączeniem wykonania utworów przez profesjonalnego artystę oraz opowieści o młodym Chopinie i jego twórczości w kontekście historii, językiem dostosowanym do wieku słuchaczy.

dostępne języki: angielski / polski

Cena

60 zł

Chopin Point Warsaw

Krakowskie Przedmieście 62

info@chopin.events

+48 601 333 433