WYCIECZKI I WYJAZDY

JAKO FORMA BENEFITU DLA PRACOWNIKÓW

Jeśli zależy Ci na dobrej atmosferze i wysokim poziomie motywacji w zespole, zorganizuj wycieczkę lub wyjazd dla swoich pracowników z Tour Leaders! Dziś nie wystarczą już tylko pakiety medyczne, pracownicy potrzebują wielowymiarowej oferty benefitowej, dzięki której będą mogli dynamicznie się rozwijać. Wycieczki i wyjazdy z Tour Leaders to gwarancja aktywnego wypoczynku i integracji wśród zespołu, dzięki czemu będzie on zgrany i zmotywowany jak nigdy wcześniej!

WYDARZENIA

KONFERENCJE, SZKOLENIA, BANKIETY

Chcesz zarazić swoich pracowników jakąś ideą podczas konferencji? Potrzebujesz doszkolić swój zespół, aby zyskał nowe umiejętności? A może chciałbyś zorganizować bankiet, aby uczcić firmowy sukces? Zespół Tour Leaders przygotuje dla Ciebie specjalną ofertę, dopasowaną do indywidualnych potrzeb. Działamy nie tylko na terenie Warszawy, często wyszukujemy dla naszych klientów unikatowych destynacji. Zadbamy o to, żeby w zespole pojawiła się nowa energia, a wrażenia z tego dnia były niezapomniane!

SPOTKANIA

IMPREZY ŚWIĄTECZNE, INTEGRACYJNE, OKAZJONALNE

Gdy w powietrzu czuć już atmosferę świąt albo gdy zespół odniesie jakiś sukces chcemy przeżywać te pozytywne emocje razem. Jeśli chcesz zorganizować spotkanie ze swoimi współpracownikami w wyjątkowych okolicznościach, skontaktuj się z nami. Zadbamy o to, aby ważne wydarzenie z życia Twojej firmy, impreza świąteczna czy piknik firmowy, zyskały odpowiednią oprawę. Powierzając nam organizację eventu, możesz być pewien, że Twoi goście będą się doskonale bawić! 

Brief dla spotkań firmowych
Dane kontaktowe
Miejsce i czas wydarzenia
Typ wydarzenia
Założenia spotkania
Możliwości budżetowe
Pozostałe sugestie i oczekiwania