o nas


Tour Leaders działa na stołecznym rynku usług turystycznych od 2013 roku.

Przez ten czas, udało nam się zbudować silną markę, kojarzoną przede wszystkim z najważniejszymi obiektami turystycznymi Warszawy. Do końca 2019 roku zwiedziło je z naszymi przewodnikami 597 369 osób!

Oprócz działalności w obszarze turystyki krajowej i przyjazdowej zajmujemy się również organizacją wydarzeń dla klientów korporacyjnych: konferencji, szkoleń, bankietów i wyjazdów firmowych.

ZWIEDZANIE PAŁACU KULTURY I NAUKI

Perełka polskiego socrealizmu i jeden z najbardziej tajemniczych obiektów stolicy, od 2007 roku wpisany do rejestru zabytków. Teraz to nie tylko taras widokowy; w 2014 roku zwiedzającym udostępnione zostały sale kompleksu reprezentacyjnego a rok później również podziemia, w których znajdują się część techniczna PKiN oraz wystawa jubileuszowa. Nasi przewodnicy nie tylko przybliżą historię tego wyjątkowego miejsca, ale też podzielą się anegdotami i zaprezentują multimedia na tabletach. W cenę każdego biletu wstępu wliczony jest wjazd na taras widokowy PKiN.
 

WYDARZENIA DLA FIRM

Organizacja wydarzeń adresowanych do sektora biznesowego to bardzo trudne i złożone zadanie, dlatego ważne jest dobranie odpowiedniego partnera do jego realizacji. Zachęcamy do powierzenia tego zadania właśnie nam! Organizujemy zarowno imprezy turystyczne jak i wydarzenia o charakterze korporacyjnym, takie jak szkolenia, konferencje, wizyty studyjne czy bankiety. Jako firma zrzeszona w Warsaw Convention Bureau dokładamy wszelkich starań, aby nasze realizacje pozostawały w pamięci uczestników na długo. 
 

TURYSTYKA krajowA

Od 2017 roku jesteśmy firmą wpisaną do Rejestru Organizatorów Turystyki i Przedsiębiorców Ułatwiających Nabywanie Powiązanych Usług Turystycznych woj. mazowieckiego. Ponadto posiadamy gwarancję ubezpieczeniową TU EUROPA S.A. uprawniającą do organizowania imprez turystycznych na terenie całego kraju oraz polisę OC w zakresie prowadzonej działalności gospodarczej. Oprócz wycieczek tematycznych po Warszawie organizujemy wyjazdy dla grup zorganizowanych po całej Polsce. Nasza firma jest członkiem Warszawskiej Organizacji Turystycznej.

CO Z NAMI ZWIEDZISZ?

Głównym przedmiotem działalności naszej firmy jest organizacja zwiedzania Pałacu Kultury i Nauki, ale możesz zobaczyć i przeżyć z nami znacznie więcej!